Kancelaria Prawna Tychy

Oferujemy nasze usługi przedsiębiorstwom poszukującym radcy prawnego lub adwokata w Tychach. Kancelaria Sterrn to zespół doświadczonych adwokatów, radców prawnych, a także doradców podatkowych, których specjalnością jest obsługa prawna i podatkowa spółek. Przez lata swojej działalności nasz zespół świadczył usługi prawne i podatkowe dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą praktycznie w każdej branży. Wyróżniamy się kompleksowością usług, dzięki temu, że w naszym zespole obecni są zarówno prawnicy: adwokaci i radcy prawni, jak i doradcy podatkowi. Zapewniamy porady prawne i doradztwo podatkowe, a także pełną obsługę prawną oraz podatkową każdej transakcji, podając Klientom, posiadającym siedzibę  w Tychach konkretne, optymalne i możliwe do realizacji rozwiązania

Dział prawny Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn prowadzi kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych obejmującą między innymi: doradztwo prawne w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, bieżącą obsługę korporacyjną, opiniowanie umów, reprezentację w postępowaniach sądowych czy windykację należności. Oferujemy również usługi specjalistyczne takie jak na przykład: obsługa prawna podczas procesu przekształcania spółki, sprzedaży przedsiębiorstw lub sprzedaży zorganizowanych części przedsiębiorstw. 

Dział podatkowy naszej Kancelarii prawnej świadczy kompleksową obsługę podatkową spółek. Nasze usługi obejmują między innymi: przygotowanie dokumentacji, jeśli chodzi o ceny transferowe dla przedsiębiorstw z Tychów, przygotowanie procedur MDR oraz strategii podatkowych czy kompleksową obsługę procesu w zakresie uzyskania ulgi IP-Box, oraz B+R

Kancelaria Sterrn świadczy usługi prawne oraz podatkowe dla Klientów z Tychów, oraz całej Polski.

Kancelaria prawna Tychy — kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych

Kancelaria prawna Sterrn z Katowic świadczy również kompleksową obsługę prawną firm z Tychów. Odpowiednie kompetencje i wieloletnie doświadczenie naszej Kancelarii adwokackiej, sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć optymalne rozwiązania prawne dla spółek kapitałowych i osobowych. Nasi prawnicy przekazują Klientom rozwiązania, które gwarantują bezpośrednie wsparcie w ich działalności gospodarczej, a także identyfikują oraz minimalizują ryzyka mogące pojawić się w związku z jej prowadzeniem. 

Nasza Kancelaria prawna w Tychach wspiera i doradza spółkom osobowym, oraz kapitałowym między innymi przy:

 • bieżącej obsłudze korporacyjnej,

 • opiniowaniu oraz negocjowaniu umów,

 • compliance;

 • przekształceniu spółek,

 • windykacji należności,

 • prowadzeniu postępowań przed sądami oraz innymi organami państwowymi.

Doradztwo podatkowe Tychy — oferta kancelarii Sterrn dla podmiotów gospodarczych

Nasza Kancelaria doradztwa podatkowego kompleksowo rozwiązuje problemy Klientów. Jako doradcy podatkowi w Tychach troszczymy się zarówno o bezpieczeństwo podatkowe, jak i o racjonalizację zobowiązań spółek. Współpraca wewnętrzna pomiędzy działami podatkowym i prawnym pozwala na przeanalizowanie każdego działania nie tylko pod kątem ewentualnych ryzyk, ale i korzyści prawnych oraz podatkowych. 

W ramach bieżącego doradztwa podatkowego oferujemy między innymi:

 • analizę umów w aspekcie skutków podatkowych,

 • redagowanie umów przy uwzględnieniu założonych celów podatkowych,

 • rozstrzyganie zagadnień podatkowych,

 • przygotowywanie pozostałych dokumentów prawnych.

Nasi Klienci mogą korzystać z usług doradztwa podatkowego także w formie: spotkań szkoleniowo-doradczych, doraźnych konsultacji przez telefon, przesyłanych mailowo notatek czy pisemnych opinii podatkowych. 

Zespół Kancelarii Sterrn ma wiedzę i doświadczenie zapewniające przedsiębiorcom z Tychów najlepsze dla nich rozwiązania, tak z dziedziny podatków, jak i prawa. Nasi doradcy podatkowi pomagają między innymi w kwestiach: 

 • podatków VAT, CIT, PIT i PCC,

 • podatku od nieruchomości,

 • przekształcenia, podziału oraz likwidacji spółek,

 • audytów podatkowych,

 • stały nadzór podatkowy,
 • przy sporządzaniu wniosków o wydanie podatkowych interpretacji indywidualnych.

Sterrn – specjalistyczna Kancelaria prawno-podatkowa w Tychach

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn oferuje optymalne, kompleksowe rozwiązania, oparte na wieloletnim doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy swojego zespołu prawników i doradców podatkowych. Nowoczesne rozwiązania, które są wdrażane w ramach każdego z obsługiwanych przez nich zakresów, stanowią wartość dodaną dla Klientów. Usługi Kancelarii są przeznaczone dla spółek osobowych i kapitałowych z Tychów, a także przedsiębiorców posiadających siedziby i działających w  pozostałej części kraju.

Zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze prawnej i podatkowej? Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy

Najnowsze publikacje