Kancelaria Prawna Tychy

Potrzebny jest radca prawny lub adwokat Tychy? Kancelaria Sterrn to zespół doświadczonych adwokatów, radców prawnych, a także doradców podatkowych, których specjalnością jest obsługa prawna i podatkowa spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych. Przez lata swojej działalności nasz zespół świadczył usługi prawne i podatkowe dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą praktycznie w każdej branży. Wyróżniamy się kompleksowością usług, dzięki temu, że w naszym zespole obecni są zarówno prawnicy: adwokaci i radcy prawni, jak i doradcy podatkowi. Zapewniamy porady prawne i doradztwo podatkowe, a także pełną obsługę prawną oraz podatkową każdej transakcji, podając Klientom w Tychach konkretne, optymalne i możliwe do realizacji rozwiązania.

Dział prawny Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn prowadzi kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych obejmującą między innymi: doradztwo prawne w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, bieżącą obsługę korporacyjną, opiniowanie umów, reprezentację w postępowaniach sądowych czy windykację należności. Oferujemy również usługi specjalistyczne takie jak na przykład: obsługa prawna podczas procesu przekształcania spółki, sprzedaży przedsiębiorstw lub sprzedaży zorganizowanych części przedsiębiorstw.

Dział podatkowy naszej Kancelarii prawnej świadczy kompleksową obsługę podatkową spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Nasze usługi obejmują między innymi: przygotowanie dokumentacji, jeśli chodzi o ceny transferowe Tychy, przygotowanie procedur MDR oraz strategii podatkowych czy kompleksową obsługę procesu w zakresie uzyskania ulgi IP-Box, oraz B+R.

Kancelaria Sterrn świadczy usługi prawne oraz podatkowe również dla Klientów z Tychów, oraz całej Polski.

Kancelaria prawna Tychy — kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych

Kancelaria prawna Sterrn z Katowic świadczy również kompleksową obsługę prawną firm Tychy. Odpowiednie kompetencje i wieloletnie doświadczenie naszej kancelarii adwokackiej, sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć optymalne rozwiązania prawne zarówno dla spółek kapitałowych i osobowych, jak i dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Nasi prawnicy przekazują Klientom rozwiązania, które gwarantują bezpośrednie wsparcie w ich działalności gospodarczej, a także identyfikują oraz minimalizują ryzyka mogące pojawić się w związku z jej prowadzeniem.

Nasza kancelaria prawna Tychy wspiera i doradza spółkom osobowym, kapitałowym oraz jednoosobowym działalnościom gospodarczym między innymi przy:

 • bieżącej obsłudze korporacyjnej,
 • opiniowaniu oraz negocjowaniu umów,
 • compliance;
 • przekształceniu spółek,
 • windykacji należności,
 • prowadzeniu postępowań przed sądami oraz innymi organami państwowymi.

Doradztwo podatkowe Tychy — oferta kancelarii Sterrn dla podmiotów gospodarczych

Nasza kancelaria doradztwa podatkowego kompleksowo rozwiązuje problemy Klientów. Jako doradcy podatkowi Tychy troszczymy się zarówno o bezpieczeństwo podatkowe, jak i o racjonalizację zobowiązań spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych. Współpraca wewnętrzna pomiędzy działami podatkowym i prawnym pozwala na przeanalizowanie każdego działania nie tylko pod kątem ewentualnych ryzyk, ale i korzyści podatkowych.

W ramach bieżącego doradztwa podatkowego oferujemy między innymi:

 • analizę umów w aspekcie skutków podatkowych,
 • redagowanie umów przy uwzględnieniu założonych celów podatkowych,
 • rozstrzyganie zagadnień podatkowych,
 • przygotowywanie pozostałych dokumentów prawnych.

Nasi Klienci mogą korzystać z usług doradztwa podatkowego także w formie: spotkań szkoleniowo-doradczych, doraźnych konsultacji przez telefon, przesyłanych mailowo notatek czy pisemnych opinii podatkowych.

Zespół kancelarii Sterrn ma wiedzę i doświadczenie zapewniające przedsiębiorcom z Tychów najlepsze dla nich rozwiązania, tak z dziedziny podatków, jak i prawa. Nasi doradcy podatkowi pomagają między innymi w kwestiach:

 • podatków VAT, CIT, PIT i PPC,
 • podatku od nieruchomości,
 • przekształcenia, podziału oraz likwidacji spółek,
 • audytów podatkowych,
 • przy sporządzaniu wniosków o wydanie podatkowych interpretacji indywidualnych.

Sterrn – specjalistyczna kancelaria prawno-podatkowa Tychy

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn oferuje optymalne, kompleksowe rozwiązania, oparte na wieloletnim doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy swojego zespołu prawników i doradców podatkowych. Nowoczesne rozwiązania, które są wdrażane w ramach każdego z obsługiwanych przez nich zakresów, stanowią wartość dodaną dla Klientów. Usługi kancelarii są przeznaczone dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek osobowych i kapitałowych z Tychów, a także przedsiębiorców posiadających siedziby i działających w  pozostałej części kraju. 

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi dla firm z całej Polski

Jeśli zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze prawnej, skontaktuj się z nami – przygotujemy ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej organizacji. Formularz kontaktowy

 

This site is registered on wpml.org as a development site.