Kancelaria Prawna Dąbrowa Górnicza

Polecamy obsługę prawną przedsiębiorstw świadczoną przez naszych radców prawnych oraz adwokatów w Dąbrowie Górniczej. Kancelaria prawno-podatkowa Sterrn posiada zespół prawników: adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych, specjalizujących się w obsłudze zarówno spółek, osobowych, jak i kapitałowych. W ciągu ostatnich lat swojej działalności świadczyliśmy usługi prawne i podatkowe dla podmiotów gospodarczych działających praktycznie w każdej branży. Naszą Kancelarię wyróżnia kompleksowość usług — posiadamy w zespole prawników, jak i doradców podatkowych — jesteśmy więc w stanie zapewnić  obsługę prawną oraz podatkową dla każdej transakcji naszych Klientów w Dąbrowie Górniczej, dostarczając im konkretnych, praktycznych i optymalnych rozwiązań

Nasza Kancelaria prawna oferuje kompleksową obsługę prawną firm w Dąbrowie Górniczej, która obejmuje między innymi: bieżącą obsługę korporacyjną, opiniowanie umów, reprezentację w postępowaniach sądowych, windykację należności oraz doradztwo prawne w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Świadczymy również usługi specjalistyczne, w tym: obsługę prawną przy przekształcaniu spółek czy sprzedaży całości lub wyodrębnionych i zorganizowanych części przedsiębiorstw. 

Dział podatkowy naszej Kancelarii prawnej w Dąbrowie Górniczej prowadzi kompleksową obsługę prawną spółek. W ramach usług doradztwa podatkowego oferujemy między innymi: przygotowanie procedur MDR oraz strategii podatkowych, całościową obsługę procesu w zakresie uzyskania ulgi IP-Box, oraz B+R czy przygotowanie dokumentacji, jeśli chodzi o ceny transferowe dla firm w Dąbrowie Górniczej

Nasza Kancelaria prawno-podatkowa ma swoją siedzibę w Katowicach, ale świadczy usługi w całej Polsce między innymi w Dąbrowie Górniczej, Tychach, Gliwicach i wielu innych lokalizacjach, nie tylko na terenie województwa śląskiego.

Kancelaria prawna Dąbrowa Górnicza — obsługa podmiotów gospodarczych

Kancelaria Sterrn z Katowic oferuje kompleksową obsługę prawną dla spółek osobowych i kapitałowych z Dąbrowy Górniczej. Zespół naszych adwokatów i radców prawnych posiada wiedzę i doświadczenie, by móc dostarczać optymalne rozwiązania prawne. Przekazywane przez naszych prawników rozwiązania zapewniają bezpośrednie wsparcie w prowadzonej działalności gospodarczej, a dodatkowo rozpoznajemy i minimalizujemy ryzyka, które mogą wystąpić w trakcie jej prowadzenia. 

Kancelaria prawna Sterrn wspiera i doradza podmiotom gospodarczym między innymi przy:

 • bieżącej obsłudze korporacyjnej,

 • opiniowaniu oraz negocjowaniu umów,

 • compliance;

 • przekształceniu spółek,

 • windykacji należności,

 • prowadzeniu postępowań przed sądami oraz innymi organami państwowymi.

Doradztwo podatkowe Dąbrowa Górnicza — oferta dla spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych

Kancelaria doradztwa podatkowego Sterrn rozwiązuje wszelkie problemy Klientów kompleksowo. Nasi doradcy podatkowi w Dąbrowie Górniczej, zapewniają bezpieczeństwo podatkowe, a także racjonalizację zobowiązań obsługiwanych podmiotów gospodarczych. Dział podatkowy Kancelarii ściśle współpracuje z działem prawnym, co pozwala na dokładne przeanalizowanie wszystkich działań tak pod względem potencjalnych ryzyk, jak i korzyści zarówno podatkowych jak i prawnych. 

Nasze bieżące doradztwo podatkowe Dąbrowa Górnicza to między innymi:

 • analiza umów w aspekcie skutków podatkowych,

 • opracowywanie umów w sposób uwzględniający zakładane cele podatkowe,

 • rozwiązywanie zagadnień podatkowych,

 • sporządzanie innych niezbędnych dokumentów podatkowych.

Przedstawiciele spółek mogą korzystać z naszego doradztwa podatkowego również poprzez doraźne konsultacje telefoniczne, przesyłane mailowo notatki, spotkania szkoleniowo-doradcze czy w formie pisemnych opinii podatkowych. 

Zespół doradców podatkowych, adwokatów i radców prawnych Kancelarii Sterrn w Dąbrowie Górniczej posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, by zapewnić Klientom optymalne rozwiązania, zarówno z zakresu podatków, jak i obsługi prawnej. Nasz dział podatkowy świadczy między innymi doradztwo z dziedziny: 

 • podatku od nieruchomości,

 • podatków VAT, CIT, PIT i PCC,

 • audytów podatkowych,

 • przekształcania, podziału oraz likwidacji spółek,

 • sporządzania wniosków o wydanie podatkowych interpretacji indywidualnych.

Sterrn – niezawodna kancelaria prawno-podatkowa Dąbrowa Górnicza

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn zapewnia Klientom najlepsze rozwiązania w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę zespołu prawników i doradców podatkowych. Innowacyjne rozwiązania wprowadzane w każdym z obsługiwanych przez nich obszarów, są wartością dodaną dla Klientów. Swoją ofertę kierujemy do spółek osobowych i kapitałowych z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, Tychach, Gliwicach oraz wielu innych lokalizacjach w Polsce. Warto skorzystać z naszych specjalistycznych i kompleksowych usług!

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi dla firm z całej Polski

Kancelaria Prawna w Dąbrowie Górniczej – STERRN

Nasze usługi świadczymy zarówno dla firm z Dąbrowy Górniczej jak i z całej Polski.

Kancelaria Prawna Dąbrowa Górnicza

Zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze prawnej i podatkowej? Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy

Najnowsze publikacje