Kancelaria Prawna Dąbrowa Górnicza

Poszukiwany jest doradca podatkowy lub adwokat Dąbrowa Górnicza? Kancelaria prawno-podatkowa Sterrn posiada zespół prawników: adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych, specjalizujących się w obsłudze zarówno spółek, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. W ciągu ostatnich lat swojej działalności świadczyliśmy usługi prawne i podatkowe dla podmiotów gospodarczych działających praktycznie w każdej branży. Naszą kancelarię wyróżnia kompleksowość usług — posiadamy w zespole prawników, jak i doradców podatkowych — jesteśmy więc w stanie zapewnić  obsługę prawną oraz podatkową dla każdej transakcji naszych Klientów w Dąbrowie Górniczej, dostarczając im konkretnych, praktycznych i optymalnych rozwiązań.

Nasza kancelaria prawna oferuje kompleksową obsługę prawną firm Dąbrowa Górnicza, która obejmuje między innymi: bieżącą obsługę korporacyjną, opiniowanie umów, reprezentację w postępowaniach sądowych, windykację należności oraz doradztwo prawne w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Świadczymy również usługi specjalistyczne, w tym: obsługę prawną przy przekształcaniu spółek czy sprzedaży całości lub wyodrębnionych i zorganizowanych części przedsiębiorstw.

Dział podatkowy naszej kancelarii prawnej w Dąbrowie Górniczej prowadzi kompleksową obsługę prawną spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych. W ramach usług doradztwa podatkowego oferujemy między innymi: przygotowanie procedur MDR oraz strategii podatkowych, całościową obsługę procesu w zakresie uzyskania ulgi IP-Box, oraz B+R czy przygotowanie dokumentacji, jeśli chodzi o ceny transferowe Dąbrowa Górnicza.

Nasza kancelaria prawno-podatkowa ma swoją siedzibę w Katowicach, ale świadczy usługi w całej Polsce między innymi w Dąbrowie Górniczej, Tychach, Gliwicach i wielu innych lokalizacjach, nie tylko na terenie województwa śląskiego.

Kancelaria prawna Dąbrowa Górnicza — obsługa podmiotów gospodarczych

Kancelaria Sterrn z Katowic oferuje kompleksową obsługę prawną dla spółek osobowych i kapitałowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych z Dąbrowy Górniczej. Zespół naszych adwokatów i radców prawnych posiada wiedzę i doświadczenie, by móc dostarczać optymalne rozwiązania prawne. Przekazywane przez naszych prawników rozwiązania zapewniają bezpośrednie wsparcie w prowadzonej działalności gospodarczej, a dodatkowo rozpoznajemy i minimalizujemy ryzyka, które mogą wystąpić w trakcie jej prowadzenia.

Kancelaria prawna Sterrn wspiera i doradza podmiotom gospodarczym między innymi przy:

 • bieżącej obsłudze korporacyjnej,
 • opiniowaniu oraz negocjowaniu umów,
 • compliance;
 • przekształceniu spółek,
 • windykacji należności,
 • sporządzanie innych niezbędnych dokumentów podatkowych.

Doradztwo podatkowe Dąbrowa Górnicza — oferta dla spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych

Kancelaria doradztwa podatkowego Sterrn rozwiązuje wszelkie problemy Klientów kompleksowo. Nasi doradcy podatkowi Dąbrowa Górnicza, zapewniają bezpieczeństwo podatkowe, a także racjonalizację zobowiązań obsługiwanych podmiotów gospodarczych. Dział podatkowy kancelarii ściśle współpracuje z działem prawnym, co pozwala na dokładne przeanalizowanie wszystkich działań tak pod względem potencjalnych ryzyk, jak i korzyści podatkowych.

Nasze bieżące doradztwo podatkowe Dąbrowa Górnicza to między innymi:

 • analiza umów w aspekcie skutków podatkowych,
 • opracowywanie umów w sposób uwzględniający zakładane cele podatkowe,
 • rozwiązywanie zagadnień podatkowych,
 • sporządzanie innych ważnych dokumentów prawnych.

Spółki i jednoosobowe działalności gospodarcze mogą korzystać z naszego doradztwa podatkowego również poprzez doraźne konsultacje telefoniczne, przesyłane mailowo notatki, spotkania szkoleniowo-doradcze czy w formie pisemnych opinii podatkowych.

Zespół doradców podatkowych, adwokatów i radców prawnych kancelarii Sterrn w Dąbrowie Górniczej posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, by zapewnić Klientom optymalne rozwiązania, zarówno z zakresu podatków, jak i obsługi prawnej. Nasz dział podatkowy świadczy między innymi doradztwo z dziedziny:

 • podatku od nieruchomości,
 • podatków VAT, CIT, PIT i PPC,
 • audytów podatkowych,
 • przekształcania, podziału oraz likwidacji spółek,
 • sporządzania wniosków o wydanie podatkowych interpretacji indywidualnych.

Sterrn – niezawodna kancelaria prawno-podatkowa Dąbrowa Górnicza

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn zapewnia Klientom najlepsze rozwiązania w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę zespołu prawników i doradców podatkowych. Innowacyjne rozwiązania wprowadzane w każdym z obsługiwanych przez nich obszarów, są wartością dodaną dla Klientów. Swoją ofertę kierujemy do spółek osobowych i kapitałowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, Tychach, Gliwicach oraz wielu innych lokalizacjach w Polsce. Warto skorzystać z naszych specjalistycznych i kompleksowych usług!

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi dla firm z całej Polski

Jeśli zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze prawnej i podatkowej, skontaktuj się z nami – przygotujemy ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej organizacji. Formularz kontaktowy
This site is registered on wpml.org as a development site.