Doradztwo Podatkowe Tychy

Kancelaria Sterrn oferuje kompleksowe doradztwo podatkowe. Nasi doradcy podatkowi dostarczają optymalne rozwiązania dla klientów z siedzibą w Tychach i całej Polsce. W ramach usług troszczymy się o bezpieczeństwo podatkowe i dbamy o racjonalizację zobowiązań pod kątem celów biznesowych zarówno spółek kapitałowych i osobowych, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. Nasze doradztwo podatkowe dla firm prowadzimy we współpracy z działem prawnym, dzięki czemu zapewniamy klientom pełną analizę działań pod kątem podatkowym i prawnym, a także identyfikujemy i eliminujemy wszelkie potencjalne ryzyka. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej Kancelarii Doradztwa Podatkowego podmioty gospodarcze z siedzibą w Tychach i całym kraju.

Kancelaria Sterrn – doradztwo podatkowe dla podmiotów gospodarczych z siedzibą w Tychach

Dział doradztwa podatkowego Kancelarii Sterrn to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem dostarczający kompleksowych rozwiązań podatkowych spółkom kapitałowym i osobowym oraz jednoosobowym działalnościom gospodarczym. Doradcy podatkowi świadczą usługi obejmujące m.in.: przygotowanie dokumentacji cen transferowych, przygotowanie procedur MDR oraz strategii podatkowych, a także kompleksową obsługę procesu w zakresie uzyskania ulgi IP-Box oraz B+R. Oferowane przez nas porady podatkowe i konkretne rozwiązania stanowią bezpośrednie wsparcie dla prowadzonej przez klientów działalności gospodarczej. Dodatkowo dzięki współpracy z działem prawnym dokonujemy analizy, identyfikacji oraz minimalizowania potencjalnych ryzyk wynikających z jej prowadzenia.

Nasze doradztwo podatkowe dla podmiotów gospodarczych w Tychach prowadzimy w formie obsługi stałej, a także spotkań szkoleniowo-konsultacyjnych, doraźnych konsultacji telefonicznych, opinii podatkowych na piśmie, oraz notatek przesyłanych drogą mailową. W ramach porad bieżących świadczymy m.in.:

 • analizę umów w perspektywie skutków podatkowych,
 • opracowywanie umów z uwzględnieniem założonych celów podatkowych,
 • rozwiązywanie zagadnień podatkowych,
 • przygotowywanie innych dokumentów prawnych.

Jako Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego specjalizujemy się między innymi w:

 • podatkach VAT, CIT, PIT i PPC,
 • podatku od nieruchomości,
 • B+R,
 • IP Box,
 • podatek u źródła (WHT),
 • tax Due Diligence/audyt podatkowy,
 • sporządzanie Uprzednich Porozumień Cenowych (UPC/APA),

Wykwalifikowani specjaliści z naszego działu doradztwa podatkowego pomagają także w reorganizacjach podmiotów gospodarczych, szczególnie spółek, w zakresie ich przekształcenia, podziału czy likwidacji, a także przy sprzedaży lub kupnie zorganizowanych części przedsiębiorstw.

Kompleksowe usługi kancelarii Sterrn dla firm z siedzibą w Tychach i innych częściach kraju

Nasza kancelaria świadczy nie tylko doradztwo podatkowe, ale i pełną obsługę prawną w Tychach i innych miastach Polski. Klienci zyskują dzięki temu jednocześnie optymalne rozwiązania podatkowe i prawne. Nasza oferta jest skierowana do spółek osobowych i kapitałowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Warto zaufać naszym doświadczonym doradcom podatkowym, adwokatom i radcom prawnym!

Zależy Ci na kompleksowym doradztwie podatkowym? Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy

Najnowsze publikacje