Obsługa prawna firm Tychy

Nasza kancelaria zajmuje się obsługą prawną firm z siedzibą w Tychach oraz całej Polsce, w tym spółek osobowych, spółek kapitałowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Adwokaci i radcy prawni z naszego zespołu mają długoletnią praktykę w obsłudze prawnej małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Kancelaria Sterrn przez ostatnie lata świadczyła usługi prawne dla firm działających praktycznie w każdej branży. Charakterystyczna dla nas jest kompleksowość działań. Dzięki temu, że mamy w zespole zarówno adwokatów i radców prawnych, jak i doradców podatkowych, zapewniamy nie tylko obsługę prawną, ale podatkową każdej transakcji przeprowadzanej przez naszych klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty profesjonalnej i stałej obsługi prawnej dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek z siedzibą w Tychach i całej Polsce.

Kancelaria Sterrn – obsługa prawna podmiotów gospodarczych z siedzibą w Tychach

Wieloletnie doświadczenie prawników z Kancelarii Sterrn, jest gwarancją dostarczenia kompleksowych rozwiązań prawnych dla klientów będących spółkami kapitałowymi i osobowymi, oraz jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi z siedzibą w Tychach i całym kraju. Oferowane przez nas rozwiązania nie tylko zapewniają bezpośrednie wsparcie w prowadzonej działalności, ale również identyfikują oraz minimalizują ryzyka, pojawiające się w związku z jej prowadzeniem.

W ramach obsługi prawnej spółek nasz zespół doradza i wspiera między innymi przy:

 • bieżącej obsłudze korporacyjnej,
 • opiniowaniu i negocjowaniu umów,
 • compliance,
 • przekształceniu spółek,
 • windykacji należności,
 • prowadzeniu postępowań przed sądami oraz innymi organami państwowymi.

Świadcząc obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych, dajemy naszym Klientom pewne, wykonalne i optymalne rozwiązania. Pracownicy naszego działu prawnego świadczą m.in. usługi obejmujące:

 • opiniowanie umów,
 • kompleksowe doradztwo prawne w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej,
 • bieżącą obsługę korporacyjną spółek,
 • reprezentację w postępowaniach sądowych,
 • windykację należności,
 • oraz usługi specjalistyczne jak np. obsługę prawną przy procesach przekształcenia spółek, sprzedaży przedsiębiorstw, sprzedaży zorganizowanych części przedsiębiorstw.

Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw z siedzibą w Tychach

Świadczoną przez nas obsługę prawną uzupełniamy doradztwem podatkowym w Tychach dla spółek osobowych, kapitałowych i jednoosobowych działalności gospodarczych. Obejmuje ono m.in. przygotowywanie procedur MDR oraz strategii podatkowych, przygotowywanie dokumentacji cen transferowych czy całościową obsługę procesu w zakresie uzyskania ulgi IP-Box oraz B+R.

Kancelaria prawna Sterrn dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zespołowi o wysokich kwalifikacjach dostarcza najlepsze rozwiązania swoim klientom. W ramach każdego zakresu, który obsługujemy, wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, które dla obsługiwanych przez nas podmiotów gospodarczych są wartością dodaną. Nasze usługi prawne świadczymy dla przedsiębiorstw z siedzibą w Tychach, a także w całej Polsce.

Zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze prawne? Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy

Najnowsze publikacje