Kancelaria prawna Sosnowiec

Jeśli poszukują Państwo radcy prawnego lub adwokata w Sosnowcu, do obsługi prawnej swojego przedsiębiorstwa, oferujemy swoje usługi. Naszą kancelarię prawną tworzy zespół doświadczonych prawników oraz doradców podatkowych, specjalizujących się w obsłudze prawnej i podatkowej spółek osobowych oraz kapitałowych. W ciągu całej swojej działalności świadczyliśmy usługi prawne i podatkowe dla przedsiębiorstw z praktycznie każdej branży. Kancelaria Sterrn wyróżnia się kompleksowością usług. W naszym zespole są zarówno adwokaci i radcy prawni, jak i doradcy podatkowi, dlatego gwarantujemy obsługę prawną oraz podatkową każdej transakcji naszych Klientów, oferując im optymalne, konkretne i realne rozwiązania.

Obsługa prawna firm w Sosnowcu prowadzona przez dział prawny naszej kancelarii obejmuje kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, w tym: porady prawne odnośnie do prowadzonej działalności, stałą obsługę korporacyjną, opiniowanie umów, reprezentację przed sądami czy windykację należności. Świadczymy także specjalistyczne usługi, takie jak: obsługa prawna w trakcie przekształcania spółek, sprzedaży całości lub wyodrębnionych części przedsiębiorstw. 

Doradcy podatkowi z naszej kancelarii prawnej prowadzą kompleksową obsługę podatkową spółek, w ramach której  między innymi: przygotowują procedury MDR oraz strategie podatkowe, dokumentację w zakresie cen transferowych dla podmiotów z Sosnowca czy całościową obsługę procesu w zakresie uzyskania ulgi IP-Box, oraz B+R

Kancelaria prawna Sterrn świadczy usługi prawne oraz podatkowe również dla Klientów z Zawiercia, Tychów, Gliwic, Dąbrowy Górniczej oraz wielu innych lokalizacji w Polsce.

Kancelaria prawna w Sosnowcu — obsługa podmiotów gospodarczych

Kancelaria adwokacka Sosnowiec prowadzi kompleksową obsługę przedsiębiorstw, zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek osobowych czy kapitałowych. Wszyscy współpracujący z nami adwokaci i radcy prawni to doświadczeni praktycy, posiadający wiedzę, niezbędną dla dostarczenia Klientom optymalnych rozwiązań prawnych. Gwarantują oni najlepsze bezpośrednie wsparcie w prowadzonej działalności gospodarczej, a dodatkowo rozpoznają i minimalizują zagrożenia, które występują podczas jej prowadzenia. 

Obsługa prawna oferowana przedsiębiorstwom dotyczy między innymi:

 • codziennej obsługi korporacyjnej,

 • negocjowania lub opiniowania umów,

 • windykacji należności,

 • compliance,

 • prowadzenia postępowań przed sądami lub innymi organami krajowymi.

Kancelaria doradztwa podatkowego w Sosnowcu — kompleksowa obsługa przedsiębiorstw

Kancelaria Sterrn rozwiązuje problemy Klientów kompleksowo. Jeżeli poszukują Państwo doradcy podatkowego w Sosnowcu, nasz dział podatkowy zadba zarówno o bezpieczeństwo podatkowe, jak i o racjonalizację Państwa zobowiązań. Wewnętrzna współpraca z działem prawnym umożliwia przeanalizowanie każdego działania dla klientów pod kątem ewentualnych ryzyk oraz korzyści podatkowych, jak i prawnych. 

Doradcy podatkowi naszej kancelarii w ramach obsługi przedsiębiorców prowadzą między innymi:

 • analizę umów w aspekcie skutków podatkowych,

 • przygotowywanie pozostałych dokumentów prawnych,

 • redagują umowy, uwzględniając zakładane cele podatkowe,

 • rozstrzygają zagadnienia podatkowe.

Klienci naszej kancelarii podatkowej mogą korzystać z usług doradztwa podatkowego między innymi w formie: szybkich konsultacji przez telefon, przesyłanych mailowo notatek, spotkań szkoleniowo-doradczych lub pisemnych opinii podatkowych. 

Zespół adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych Kancelarii Sterrn posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie gwarantujące przedstawienie przedsiębiorcom z Sosnowca najlepszych rozwiązań, zarówno z dziedziny podatków, jak i prawa. Doradcy podatkowi mogą Państwu pomóc między innymi w dziedzinach:  

 • podatków VAT, CIT, PIT i PCC,

 • audytów podatkowych,

 • przekształcenia, podziału oraz likwidacji spółek,

 • podatku od nieruchomości,

 • przy sporządzaniu wniosków o wydanie podatkowych interpretacji indywidualnych.

Kancelaria prawna Sterrn — specjalistyczne usługi dla przedsiębiorców

Sterrn — Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego gwarantuje Klientom optymalne, kompleksowe rozwiązania, wypracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy zespołu swoich adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych. Wartością dodaną dla przedsiębiorców są innowacyjne rozwiązania wdrażane przez nas we wszystkich zakresach, które obsługujemy

Usługi prawne i podatkowe kancelarii są przeznaczone dla spółek osobowych i kapitałowych z Sosnowca, Zawiercia, Tychów, Dąbrowy Górniczej, Gliwic, a także firm posiadających siedziby i działających w wielu innych częściach Polski. Warto zaufać wszechstronnej i niezawodnej Kancelarii prawnej Sterrn, świadczącej kompleksowe usługi prawne i podatkowe!

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi dla firm z całej Polski
Zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze prawnej i podatkowej? Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy

Najnowsze publikacje