Kancelaria Prawna Gliwice

Niezbędny jest doradca podatkowy lub adwokat Gliwice? Nasza kancelaria prawna dysponuje zespołem adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych wyspecjalizowanych w obsłudze prawnej i podatkowej spółek osobowych i kapitałowych, oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Podczas swojej działalności świadczyliśmy obsługę prawną i podatkową podmiotów gospodarczych działających w bardzo wielu branżach. Kancelarię prawną Sterrn cechuje kompleksowość działań — w naszym zespole znajdują się zarówno prawnicy, jak i doradcy podatkowi — dzięki temu możemy zagwarantować obsługę prawną oraz podatkową wszystkich transakcji naszych Klientów,  dając konkretne, możliwe do zrealizowania oraz najodpowiedniejsze rozwiązania.

Nasz dział prawny świadczy obsługę prawną firm Gliwice, która obejmuje między innymi: kompleksowe porady prawne z zakresu prowadzonej działalności gospodarczej, opiniowanie umów, bieżącą obsługę korporacyjną, reprezentowanie przed sądem w różnego rodzaju postępowaniach, windykację należności, jak również usługi specjalistyczne takie jak obsługa prawna podczas procesów przekształcania spółek, sprzedaży całości przedsiębiorstw lub sprzedaży zorganizowanych części przedsiębiorstw.

Doradcy podatkowi z naszego działu podatkowego oferują między innymi usługi obejmujące: przygotowanie procedur MDR oraz strategii podatkowych, obsługę procesu w zakresie uzyskania ulgi IP-Box oraz B+R czy przygotowanie dokumentacji w zakresie cen transferowych Gliwice.

Kancelaria Sterrn mimo siedziby w Katowicach świadczy usługi prawne oraz podatkowe dla Klientów z Gliwic, Dąbrowy Górniczej, Tychów i wielu innych lokalizacji na terenie całej Polski.

Kancelaria prawna Gliwice — usługi dla podmiotów gospodarczych

Nasza kancelaria oferuje porady prawne wraz z kompleksową obsługą spółkom osobowym i kapitałowym oraz jednoosobowym działalnościom gospodarczym z siedzibą na terenie Gliwic. Adwokaci i radcowie prawni z kancelarii Sterrn to doświadczeni praktycy, posiadający odpowiednią wiedzę, by móc zapewniać Klientom optymalne dla nich rozwiązania prawne. Gwarantują one nie tylko bezpośrednie wsparcie dla prowadzonej działalności gospodarczej, ale i identyfikują i minimalizują zagrożenia, które mogą wystąpić w trakcie jej prowadzenia.

Kancelaria prawna Sterrn wspiera i doradza przedsiębiorcom między innymi przy:

 • bieżącej obsłudze korporacyjnej,
 • opiniowaniu oraz negocjowaniu umów,
 • przekształceniu spółek,
 • windykacji należności,
 • compliance,
 • prowadzeniu postępowań przed sądami oraz innymi organami państwowymi.

Kancelaria podatkowa Gliwice — oferta dla spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn oferuje kompleksową obsługę i rozwiązywanie problemów Klientów. Nasi doradcy podatkowi Gliwice gwarantują nie tylko bezpieczeństwo podatkowe, ale i zracjonalizowanie zobowiązań obsługiwanych przedsiębiorstw. Działy podatkowy i prawny współpracują ze sobą, dzięki czemu wszystkie działania są analizowane zarówno pod względem potencjalnych ryzyk, jak korzyści zarówno podatkowych jak i prawnych.

Na bieżące doradztwo podatkowe w Gliwicach składają się to między innymi:

 • analizy umów w aspekcie skutków podatkowych,
 • opracowywanie umów z uwzględnieniem zakładanych celów podatkowych,
 • rozstrzyganie zagadnień podatkowych,
 • przygotowywanie innych dokumentów podatkowych.

Podmioty gospodarcze mogą korzystać z doradztwa podatkowego Kancelarii Sterrn między innymi poprzez: doraźne konsultacje telefoniczne, spotkania szkoleniowo-doradcze, mailowo przez przesyłanie notatek, czy w formie pisemnych opinii podatkowych.

Nasz zespół posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, by zapewnić spółkom i jednoosobowym działalnościom gospodarczym najkorzystniejsze rozwiązania, tak z zakresu podatków, jak i obsługi prawnej. Świadczymy między innymi doradztwo z dziedziny:

 • audytów podatkowych,
 • przekształcania, podziału oraz likwidacji spółek,
 • podatku od nieruchomości,
 • podatków: VAT, CIT, PIT i PPC,
 • sporządzania wniosków o wydanie podatkowych interpretacji indywidualnych.

Sterrn – skuteczna kancelaria prawno-podatkowa Gliwice

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn oferuje najlepsze dla Klientów rozwiązania na podstawie długoletniego doświadczenia swojego wykwalifikowanego zespołu prawników oraz doradców podatkowych. Nasze autorskie rozwiązania, które wprowadzamy w każdym z obsługiwanych przez nas obszarów, stanowią wartość dodaną dla przedsiębiorstw.

Oferta naszej kancelarii przeznaczona jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek z siedzibą w Gliwicach, Tychach, Dąbrowie Górniczej i wielu innych lokalizacjach w kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług prawno-podatkowych!

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi dla firm z całej Polski

Jeśli zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze prawnej i podatkowej, skontaktuj się z nami – przygotujemy ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej organizacji. Formularz kontaktowy
This site is registered on wpml.org as a development site.