Kancelaria Prawna Gliwice

Nasi radcy prawni oraz adwokaci w Gliwicach, świadczą obsługę prawną przedsiębiorstw. Nasza Kancelaria prawna dysponuje zespołem adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych wyspecjalizowanych w obsłudze prawnej i podatkowej spółek osobowych i kapitałowych. Podczas swojej działalności świadczyliśmy obsługę prawną i podatkową podmiotów gospodarczych działających w bardzo wielu branżach. Kancelarię prawną Sterrn cechuje kompleksowość działań — w naszym zespole znajdują się zarówno prawnicy, jak i doradcy podatkowi — dzięki temu możemy zagwarantować obsługę prawną oraz podatkową wszystkich transakcji naszych Klientów, dając konkretne, możliwe do zrealizowania oraz optymalne rozwiązania. 

Nasz dział prawny świadczy obsługę prawną firm w  Gliwicach, która obejmuje między innymi: kompleksowe porady prawne z zakresu prowadzonej działalności gospodarczej, opiniowanie umów, bieżącą obsługę korporacyjną, reprezentowanie przed sądem w u postępowaniach przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi, windykację należności, jak również usługi specjalistyczne takie jak obsługa prawna podczas procesów przekształcania spółek, sprzedaży przedsiębiorstw lub sprzedaży zorganizowanych części przedsiębiorstw

Doradcy podatkowi z naszego działu podatkowego oferują między innymi usługi obejmujące: przygotowanie procedur MDR oraz strategii podatkowych, obsługę procesu w zakresie uzyskania ulgi IP-Box oraz B+R czy przygotowanie dokumentacji w zakresie cen transferowych dla podmiotów gospodarczych z Gliwic

Kancelaria Sterrn mimo siedziby w Katowicach świadczy usługi prawne oraz podatkowe dla Klientów z Gliwic, Dąbrowy Górniczej, Tychów i wielu innych lokalizacji na terenie całej Polski.

Kancelaria prawna Gliwice — usługi dla podmiotów gospodarczych

Nasza Kancelaria oferuje porady prawne wraz z kompleksową obsługą spółkom osobowym i kapitałowym z siedzibą na terenie Gliwic. Adwokaci i radcowie prawni z Kancelarii Sterrn to doświadczeni praktycy, posiadający odpowiednią wiedzę, by móc zapewniać Klientom optymalne dla nich rozwiązania prawne. Gwarantują one nie tylko bezpośrednie wsparcie dla prowadzonej działalności gospodarczej, ale i identyfikują i minimalizują zagrożenia, które mogą wystąpić w trakcie jej prowadzenia. 

Kancelaria prawna Sterrn wspiera i doradza przedsiębiorcom między innymi przy:

 • bieżącej obsłudze korporacyjnej,
 • opiniowaniu oraz negocjowaniu umów,
 • przekształceniu spółek,
 • windykacji należności,
 • compliance,
 • prowadzeniu postępowań przed sądami oraz innymi organami państwowymi.

Kancelaria podatkowa Gliwice — oferta dla spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych

Kancelaria podatkowa w Gliwicach — oferta dla spółek Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn oferuje kompleksową obsługę i rozwiązywanie problemów Klientów. Nasi doradcy podatkowi w  Gliwicach gwarantują nie tylko bezpieczeństwo podatkowe, ale i zracjonalizowanie zobowiązań obsługiwanych przedsiębiorstw. Działy podatkowy i prawny współpracują ze sobą, dzięki czemu wszystkie działania są analizowane zarówno pod względem potencjalnych ryzyk, jak i korzyści zarówno podatkowych jak i prawnych. 

Na bieżące doradztwo podatkowe w Gliwicach składają się to między innymi:

 • analizy umów w aspekcie skutków podatkowych,

 • opracowywanie umów z uwzględnieniem zakładanych celów podatkowych,

 • rozstrzyganie zagadnień podatkowych,

 • przygotowywanie innych dokumentów podatkowych

Podmioty gospodarcze mogą korzystać z doradztwa podatkowego Kancelarii Sterrn między innymi poprzez: doraźne konsultacje telefoniczne, spotkania szkoleniowo-doradcze, mailowo przez przesyłanie notatek, czy w formie pisemnych opinii podatkowych. 

Nasz zespół posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, by zapewnić spółkom najkorzystniejsze rozwiązania, tak z zakresu podatków, jak i obsługi prawnej. Świadczymy między innymi doradztwo z dziedziny: 

 • audytów podatkowych,

 • przekształcania, podziału oraz likwidacji spółek,

 • podatku od nieruchomości,

 • podatków: VAT, CIT, PIT i PCC,

 • sporządzania wniosków o wydanie podatkowych interpretacji indywidualnych.

Sterrn – skuteczna kancelaria prawno-podatkowa Gliwice

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn oferuje najlepsze dla Klientów rozwiązania na podstawie długoletniego doświadczenia swojego wykwalifikowanego zespołu prawników oraz doradców podatkowych. Nasze autorskie rozwiązania, które wprowadzamy w każdym z obsługiwanych przez nas obszarów, stanowią wartość dodaną dla przedsiębiorstw. 

Oferta naszej Kancelarii przeznaczona jest dla oraz spółek osobowych i kapitałowych z siedzibą w Gliwicach, Tychach, Dąbrowie Górniczej i wielu innych lokalizacjach w kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług prawno-podatkowych!

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi dla firm z całej Polski
Zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze prawnej i podatkowej? Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy

Najnowsze publikacje