Kancelaria Prawna Katowice

Kancelaria Sterrn z siedzibą w Katowicach  to zespół adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych specjalizujących się w obsłudze prawnej i podatkowej spółek, oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Na przestrzeni ostatnich lat nasz zespół świadczył usługi prawne oraz podatkowe na rzecz podmiotów gospodarczych działających praktycznie w każdej branży. Jako Kancelarię wyróżnia nas kompleksowość usług — z uwagi na to, że w naszym zespole znajdują się prawnicy: adwokaci i radcy prawni oraz doradcy podatkowi — jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawną oraz podatkową każdej transakcji,  dostarczając Klientom konkretnych, realnych i optymalnych rozwiązań.

Dział prawny naszej Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego świadczy m.in. usługi obejmujące: opiniowanie umów, kompleksowe doradztwo prawne w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, bieżącą obsługę korporacyjną, reprezentację w postępowaniach sądowych, windykację należności, a także usługi specjalistyczne jak np. obsługę prawną przy procesach przekształcenia spółek, sprzedaży przedsiębiorstw, sprzedaży zorganizowanych części przedsiębiorstw.

Dział podatkowy naszej Kancelarii prawnej świadczy usługi obejmujące m.in.: przygotowanie dokumentacji cen transferowych, przygotowanie procedur MDR oraz strategii podatkowych, a także kompleksowa obsługa procesu w zakresie uzyskania ulgi IP-Box oraz B+R.

Nasza Kancelaria pomimo siedziby w Katowicach świadczy usługi prawne oraz podatkowe dla Klientów na terenie całej Polski.

Kancelaria Sterrn z Katowic — obsługa prawna podmiotów gospodarczych

Zespół prawny Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn, z uwagi na wieloletnie doświadczenie, jest w stanie dostarczyć kompleksowych rozwiązań prawnych dla wszystkich spółek kapitałowych oraz osobowych, a także jednoosobowych działalności gospodarczych. Dostarczane przez nasz zespół prawników rozwiązania mają na celu zapewnienie bezpośredniego wsparcia w prowadzonej działalności gospodarczej, zidentyfikowanie oraz zminimalizowanie ryzyk, które mogą pojawić się w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej.

W ramach obsługi spółek osobowych nasza kancelaria prawna doradza i wspiera między innymi przy:

  • bieżącej obsłudze korporacyjnej;
  • opiniowaniu i negocjowaniu umów;
  • compliance;
  • przekształceniu spółek;
  • windykacji należności;
  • prowadzeniu postępowań przed sądami oraz innymi organami państwowymi.

Doradztwo podatkowe w kancelarii prawnej Sterrn z Katowic

Kancelaria doradztwa podatkowego Sterrn w Katowicach kompleksowo rozwiązuje problemy klientów, dbając o ich bezpieczeństwo podatkowe i racjonalizację zobowiązań. Dział podatkowy na bieżąco współpracuje z działem prawnym, dzięki czemu każde działanie jest analizowane pod względem ewentualnych ryzyk, ale i korzyści podatkowych.

Na bieżące doradztwo podatkowe składa się m.in.:

  • analiza umów w perspektywie skutków podatkowych,
  • opracowywanie umów z uwzględnieniem założonych celów podatkowych,
  • rozwiązywanie zagadnień podatkowych,
  • przygotowywanie innych dokumentów prawnych.

Przedsiębiorcy mogą również korzystać z usług doradztwa podatkowego w formie doraźnych konsultacji telefonicznych, spotkań szkoleniowo- konsultacyjnych, pisemnych opinii podatkowych lub notatek przesłanych mailowo.

Wiedza i doświadczenie naszej kancelarii prawnej zapewnia klientom optymalne rozwiązania zarówno z dziedziny podatków, jak i prawnej. Doradzamy m.in. w kwestiach: podatków VAT, CIT, PIT i PPC, podatku od nieruchomości, przekształcenia, podziału i likwidacji spółek, audytów podatkowych czy przy sporządzaniu wniosków o wydanie podatkowych interpretacji indywidualnych.

Sterrn – specjalistyczna kancelaria prawno-podatkowa z Katowic

Kancelaria prawa gospodarczego i podatkowego Sterrn dostarcza konkretne rozwiązania poparte długoletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą. Wdraża nowoczesne rozstrzygnięcia w ramach każdego z zakresów, które obsługuje, stanowiące wartość dodaną dla klientów. Jej usługi są skierowane do spółek i przedsiębiorstw zarówno z Katowic, jak i pozostałej części kraju.

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi dla firm z całej Polski
Zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze prawnej i podatkowej? Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy

Najnowsze publikacje