Kancelaria Prawna Zawiercie

Jeżeli poszukują Państwo radcy prawnego lub adwokata w Zawierciu, kancelaria prawna Sterrn posiada zespół prawników, a także doradców podatkowych specjalizujących się w obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorstw, spółek kapitałowych i osobowych. Przez ostanie lata świadczyliśmy usługi dla podmiotów prawnych działających w bardzo wielu branżach. Nasza kancelaria adwokacka w Zawierciu prowadzi kompleksową obsługę przedsiębiorców — zespół składa się zarówno z adwokatów i radców prawnych, jak i doradców podatkowych — w ten sposób dbamy o stronę prawną i podatkową wszystkich transakcji naszych Klientów, oferując im konkretne, realne i optymalne dla nich rozwiązania. 

Obsługa prawna firm w Zawierciu oferowana przez nasz dział prawny obejmuje w szczególności: bieżącą obsługę korporacyjną, opiniowanie umów, kompleksowe porady prawne dotyczące prowadzonej przez firmy działalności, reprezentowanie przedsiębiorstw przed sądem oraz innymi organami, windykację należności. Oferujemy również usługi specjalistyczne dla podmiotów gospodarczych, między innymi: obsługę prawną procesów przekształcania spółek, sprzedaży zorganizowanych części przedsiębiorstw lub zbywaniu przedsiębiorstw w całości. 

Nasz dział podatkowy oferuje pełną gamę usług dla spółek osobowych i kapitałowych, w tym: przygotowanie procedur MDR oraz strategii podatkowych, obsługę procesu w zakresie uzyskania ulgi IP-Box oraz B+R czy przygotowanie pełnej dokumentacji,  jeśli chodzi o ceny transferowe dla Klientów w Zawierciu

Kancelaria Sterrn pomimo siedziby w Katowicach świadczy usługi prawne oraz podatkowe dla przedsiębiorstw w Zawierciu, Sosnowcu, Gliwicach, Dąbrowie Górniczej, Tychach i wielu innych miastach na terenie całej Polski.

Kancelaria prawna w Zawierciu — kompleksowa obsługa przedsiębiorców

Nasza kancelaria adwokacka Zawiercie świadczy kompleksową obsługę spółek osobowych oraz kapitałowych. Każdy adwokat i radca prawny współpracujący z nami jest doświadczonym praktykiem, z odpowiednią do zapewnienia Klientom najlepszych rozwiązań prawnych, wiedzą, Dzięki temu nie tylko gwarantujemy bezpośrednie wsparcie w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, ale też identyfikujemy i minimalizujemy zagrożenia, mogące wystąpić podczas jej prowadzenia. 

Porady prawne, które oferujemy podmiotom gospodarczym, dotyczą między innymi:

 • compliance,

 • codziennej obsługi korporacyjnej,

 • negocjowania lub opiniowania umów,

 • windykacji należności,

 • prowadzenia postępowań przed sądami lub innymi organami krajowymi.

Doradztwo podatkowe w Zawierciu — oferta kancelarii Sterrn dla przedsiębiorców

Jeśli potrzebują Państwo doradcy podatkowego w Zawierciu, nasza kancelaria gwarantuje kompleksową obsługę również z dziedziny podatków. Dział doradztwa podatkowego nie tylko zapewnia bezpieczeństwo podatkowe Klientów, ale i racjonalizuje ich zobowiązania podatkowe. Dodatkowo współpraca z działem prawnym zapewnia analizę wszystkich działań pod kątem potencjalnych ryzyk oraz korzyści, tak podatkowych, jak i prawnych. 

W ramach bieżącego doradztwa podatkowego prowadzone są między innymi następujące działania:

 • przygotowywanie dokumentów podatkowych,

 • analiza umów z uwzględnieniem skutków podatkowych,

 • opracowywanie umów zgodnie z zakładanymi celami podatkowymi,

 • rozstrzyganie zagadnień podatkowych.

Przedsiębiorcy mogą korzystać z doradztwa podatkowego Kancelarii Sterrn poprzez: spotkania doradczo-szkoleniowe, konsultacje telefoniczne, przez przesyłanie notatek mailowo, albo w formie pisemnych opinii podatkowych. 

Zespół naszej kancelarii posiada potrzebną wiedzę oraz doświadczenie, które pozwala zapewnić spółkom optymalne rozwiązania, zarówno z zakresu podatków, jak i obsługi prawnej. Prowadzimy między innymi doradztwo w zakresie:

 • podatków: VAT, CIT, PIT i PCC,

 • podatku od nieruchomości,

 • audytów podatkowych,

 • przekształcania, podziału oraz likwidacji spółek,

 • sporządzania wniosków o wydanie podatkowych interpretacji indywidualnych.

Sterrn — kancelaria prawna i podatkowa w Zawierciu

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn proponuje Klientom optymalne rozwiązania w oparciu o wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanego zespołu prawników i doradców podatkowych. W każdym z obsługiwanych przez nas obszarów wprowadzamy własne wypracowane rozwiązania, które są wartością dodaną dla podmiotów gospodarczych.

Oferta naszej kancelarii prawnej w Zawierciu skierowana jest także dla spółek osobowych i kapitałowych z siedzibą w Sosnowcu, Gliwicach, Tychach, Dąbrowie Górniczej i wielu innych miastach w kraju. Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług prawno-podatkowych dla firm!

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi dla firm z całej Polski
Zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze prawnej i podatkowej? Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy

Najnowsze publikacje