Doradztwo Podatkowe Katowice

Doradcy podatkowi z kancelarii Sterrn z siedzibą w Katowicach dostarczają kompleksowych i optymalnych rozwiązań dla naszych Klientów. Dbamy o bezpieczeństwo podatkowe oraz racjonalizację zobowiązań w odniesieniu do celów biznesowych spółek osobowych i kapitałowych, oraz przedsiębiorstw. Doradztwo podatkowe w Katowicach świadczymy w ścisłej współpracy z naszym działem prawnym. Zapewnia to kompleksową, pod kątem podatkowym oraz prawnym, analizę działań i pozwala na zidentyfikowanie, oraz wyeliminowanie ewentualnego potencjalnego ryzyka.

Kancelaria doradztwa podatkowego dostarcza najlepsze rozwiązania dla podmiotów z Katowic w zakresie zwiększania bezpieczeństwa podatkowego oraz prawnego. Doradztwo podatkowe dla firm, świadczymy w formie doraźnych konsultacji lub w ramach stałej obsługi.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług doradztwa podatkowego firmy z siedzibą w Katowicach, a także w innych częściach Polski.

Kancelaria Sterrn – doradztwo podatkowe dla podmiotów gospodarczych z siedzibą w Katowicach

Zespół naszej kancelarii prawno-podatkowej w Katowicach, posiada wieloletnie doświadczenie pozwalające na dostarczenie kompleksowego doradztwa podatkowego dla spółek kapitałowych i osobowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Nasi doradcy podatkowi usługi obejmujące m.in.: przygotowanie dokumentacji cen transferowych, przygotowanie procedur MDR oraz strategii podatkowych, a także stałego nadzoru podatkowego. Dostarczane przez naszą Kancelarię rozwiązania doradztwa podatkowego to bezpośrednie wsparcie w prowadzonej działalności gospodarczej oraz dzięki współpracy z działem prawnym, analiza, identyfikowanie i minimalizowanie ewentualnych ryzyk w jej prowadzeniu.

Doradztwo podatkowe świadczymy na zasadzie stałej obsługi, a także telefonicznych konsultacji doraźnych, spotkań szkoleniowo-konsultacyjnych, pisemnych opinii podatkowych czy notatek przesyłanych drogą mailową. Na bieżące porady podatkowe dla firm z siedzibą w Katowicach składa się m.in.:

 • analiza umów w perspektywie skutków podatkowych,

 • opracowywanie umów z uwzględnieniem założonych celów podatkowych,

 • rozwiązywanie zagadnień podatkowych,

 • przygotowywanie innych dokumentów prawnych.

Nasza kancelaria podatkowa w Katowicach specjalizuje się między innymi w następujących dziedzinach doradztwa podatkowego:

 • podatkach VAT, CIT, PIT i PCC,

 • stały nadzór podatkowy,
 • podatku od nieruchomości,

 • dokumentacji Cen Transferowych,

 • schematach podatkowych MDR,

 • B+R,

 • IP Box,

 • podatku u źródła (WHT),

 • tax Due Diligence/audycie podatkowym,

 • sporządzaniu Uprzednich Porozumień Cenowych (UPC/APA).

Nasi doradcy podatkowi pomagają również w reorganizacjach podmiotów gospodarczych, zwłaszcza spółek, jeśli chodzi o ich przekształcenie, podział czy likwidację, a także sprzedaż lub kupno zorganizowanej części przedsiębiorstwa.

Kompleksowe doradztwo podatkowe dla firm z siedzibą w Katowicach oraz firm posiadających siedziby w całej Polsce

Sterrn to nie tylko kancelaria doradztwa podatkowego, ale i kancelaria adwokacka, dzięki czemu możemy zaproponować optymalne rozwiązania nie tylko aspektów podatkowych, ale również prawnych. Nasze kompetencje, wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza sprawiają, że możemy zaproponować klientom optymalne rozwiązania prawne, a także podatkowe i księgowe uwzględniając ich cele biznesowe. Nasze kompleksowe doradztwo podatkowe świadczymy dla spółek kapitałowych i osobowych w Katowicach, jak i z całej Polski.

Zależy Ci na kompleksowym doradztwie podatkowym? Skontaktuj się! Formularz kontaktowy

Najnowsze publikacje