Doradztwo Podatkowe Katowice

Dział doradztwa podatkowego kancelarii Sterrn z siedzibą w Katowicach dostarcza kompleksowych i optymalnych rozwiązań dla naszych Klientów. Dbamy o bezpieczeństwo podatkowe oraz racjonalizację zobowiązań w odniesieniu do celów biznesowych spółek, oraz jednoosobowych działalności gospodarczych z siedzibą w Katowicach. Doradztwo podatkowe świadczymy w ścisłej współpracy z naszym działem prawnym. Zapewnia to kompleksową pod kątem podatkowym oraz prawnym analizę działań i pozwala na zidentyfikowanie, oraz wyeliminowanie ewentualnego potencjalnego ryzyka.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług doradztwa podatkowego firmy z siedzibą w Katowicach, a także w innych częściach Polski.

Kancelaria Sterrn – doradztwo podatkowe dla podmiotów gospodarczych z siedzibą w Katowicach

Zespół Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego Sterrn, posiada wieloletnie doświadczenie pozwalające na dostarczenie kompleksowego doradztwa podatkowego dla spółek kapitałowych i osobowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Doradcy podatkowi świadczą usługi obejmujące m.in. przygotowanie dokumentacji cen transferowych, przygotowanie procedur MDR oraz strategii podatkowych, a także kompleksową obsługę procesu w zakresie uzyskania ulgi IP-Box oraz B+R. Dostarczane przez naszą Kancelarię rozwiązania doradztwa podatkowego to bezpośrednie wsparcie w prowadzonej działalności gospodarczej oraz dzięki współpracy z działem prawnym, analiza, identyfikowanie i minimalizowanie ewentualnych ryzyko w jej prowadzeniu.

Doradztwo podatkowe świadczymy na zasadzie stałej obsługi, a także telefonicznych konsultacji doraźnych, spotkań szkoleniowo-konsultacyjnych, pisemnych opinii podatkowych czy notatek przesyłanych drogą mailową. Na bieżące porady podatkowe dla firm z siedzibą w Katowicach składa się m.in.:

 • analiza umów w perspektywie skutków podatkowych,
 • opracowywanie umów z uwzględnieniem założonych celów podatkowych,
 • rozwiązywanie zagadnień podatkowych,
 • przygotowywanie innych dokumentów prawnych.

Nasza Kancelaria specjalizuje się między innymi w następujących dziedzinach doradztwa podatkowego:

 • podatkach VAT, CIT, PIT i PPC,
 • podatku od nieruchomości,
 • B+R,
 • IP Box,
 • podatek u źródła (WHT),
 • tax Due Diligence/audyt podatkowy,
 • sporządzanie Uprzednich Porozumień Cenowych (UPC/APA).

Nasi doradcy podatkowi pomagają również w reorganizacjach podmiotów gospodarczych, zwłaszcza spółek, jeśli chodzi o ich przekształcenie, podział czy likwidację, a także sprzedaż lub kupno zorganizowanej części przedsiębiorstwa.

Kompleksowe doradztwo podatkowe dla firm z siedzibą w Katowicach oraz firm posiadających siedziby w całej Polsce

Sterrn to nie tylko kancelaria doradztwa podatkowego, ale i kancelaria adwokacka, dzięki czemu możemy zaproponować optymalne rozwiązania nie tylko aspektów podatkowych, ale również prawnych. Nasze kompleksowe doradztwo podatkowe świadczymy dla spółek kapitałowych i osobowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych z siedzibą w Katowicach, jak i z całej Polski.

Poniżej niektóre z obsługiwanych przez nas lokalizacji:

Doradztwo podatkowe w Katowicach

Jeśli zależy Ci na kompleksowym doradztwie podatkowym, skontaktuj się z nami – przygotujemy ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej organizacji.

This site is registered on wpml.org as a development site.