STERRN Kancelaria prawa gospodarczego i podatkowego, do nowo tworzonego działu Prawa Podatkowego, zatrudni studenta 3-5 roku prawa. Szukamy osoby zainteresowanej dalszym rozwojem w dziedzinie podatków, która wspomagać będzie we wszystkich projektach Doradcę Podatkowego.

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie dla doradcy podatkowego,
  • przygotowywanie prostych pism, research,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu ERP i jego obsługa,
  • udział w projektach z obszaru doradztwa podatkowego.

Nasze wymagania:

  • chęć rozwoju w zakresie prawa podatkowego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • średniozaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Word,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność oraz terminowość.

Oferujemy:

  • pracę w kancelarii specjalizującej się w prawie gospodarczym i doradztwie podatkowym,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony, po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • dofinansowanie studiów, szkoleń z zakresu podatków, w tym opłacenie egzaminu na doradcę podatkowego,
  • możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach we współpracy z doświadczonymi specjalistami,
  • możliwość rozwoju zawodowego w kierunku doradztwa podatkowego,
  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji.

Aplikacje należy wysyłać na adres email kariera@sterrn.pl

Klauzula informacyjna RODO- kliknij.